Recenze Sony NW-A27HN 64GB od 8 999 Kč

Sony NW-A27HN 64GB

Fotogalerie produktu
 

NW-A25HN

Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením

Pro hudbu, která si zaslouží více

Přehrávač Walkman® kompatibilní se zvukem s vysokým rozlišením dodávaný se sluchátky s technologií pro odstranění šumu.

Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

Funkce Digital Noise Cancelling pro digitální odstranění šumu 64GB vestavěná paměť více než 30 hodin přehrávání

  • Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů – Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí podání hudby interpretů bez kompromisů, a to zásluhou záznamu hudby s vyšší frekvencí než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.
  • Díky sluchátkům s technologií pro odstranění šumu zažijete dokonalý hudební zážitek – Řada NW-A20 je vybavena exkluzivními sluchátky s technologií pro odstranění šumu , takže můžete odstranit zvuky okolního světa. Vyberte si z řady nastavení podle prostředí a nechte se pohltit hudbou díky technologii pro odstranění šumu, která omezuje okolní hluk a přináší poutavější zážitky z poslechu.
  • Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory – Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX staví na naší patentované technologii DSEE zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením.
    Fotogalerie produktu
    Ohodnoťte tento příspěvek!
    [Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)