Transcend MP300 8GB

Transcend MP300

Nabízí 15hodin nepřetržitého poslechu hudbu a tak i těm nejpomalejší běžci maratonu svůj závod dokočí mnohem dřív, než se vybije baterie. Integrovaná lithium-polymerová baterie vyžaduje pouze pár hodin na to, aby byla plně nabita. Díky dvoubarevnému LED indikátoru budete mít přehled o stavu baterie.Pokud se vám tento přehrávač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Hmotnost a rozměry
Pouhých 15g a kompaktní rozměry přehravače MP300 nikterak nezatíží vaši kapsu. Díky přiloženému poutku je možné jej nosit i kolem krku.

Intiitivní ovládací prvky
Ovládací prvky jsou tak intiutivní, že budou vyhovovat lidem všech věkových kategorií. Ať jste na běžeckém pásu, nebo na cestě můžete snadno a instiktivně procházet skladby a měnit úroveň hlastitostí díky ovládacímu kroužku. Kdo potřebuje obrazovku? Není třeba pracně procházet složku po složce a hledat skladby na hraní zvláště když jste v pohybu. Díky funkci náhodného přehrávání vám sám MP300 namixuje hudbu z nahraných skladem ve vnitřní paměti.

Kapacita paměti
Obrovská kapacita 8GB vnitřní paměti může být váš playlist složen z několika desítek až stovek skladeb. MP300 po pripřojení pomocí USB kabelu k počítači funguje jako klasický USB flash disk a tak přesun hudebních souborů je velice snadný a není třeba instalovat zbytečný software.

Neexistuje lepší trénink než, s MP300.


Vlastnosti
» Kapacita 8GB
» Podporované formáty ( MP3, WMA, WAV)
» Komprese 32Kbps – 320Kbps
» Výdrž baterie 15 hod.
» Barva černá
» Připojení USB 2.0 (mini USB)

Obsah balení
MP300 přehravač
USB kabel
sluchátka

VIDEORECENZE

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Transcend MP300 8GB, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)