FiiO X1

FiiO X1

Přenosný digitální přehrávač (DAP) s možností přehrávání i HD formátů. Mechanika inspirovaná nejvyšším modelem X5, cena menší než třetinová. Přesto zachováno přehrávání až v rozlišení 192 kHz / 24 bit pro formáty FLAC/ALAC/WAV (APE s drobným omezením) a poradí si samozřejmě i s WMA/AAC/OGG/MP3/MP2. Vestavěný akumulátor s kapacitou 1700 mAh slibuje zatím provozní dobu přes 12 hodin na jedno nabití.

Fotogalerie produktu
  Osazeno: TI PCM5142 a OPA2322, Intersil ISL28291 a 4760BS, Výstup nastavitelný jako sluchátkový nebo linkový. TFT displej 2″ s rozlišením 320×240. Lehké, elegantní tělo z hliníku. Slot na TF (mikro SD) kartu kapacity až 128 GB. Podpora lyric, album cover a ID3, gapless playing, CUE, uložení místa přehrávání při vypnutí, ochrana výstupu, možnost nastavení limitu max. hlasitosti, vyvážení kanálů, odpojením sluchátek se zastaví přehrávání. Součástí balení je silikonový ochranný obal, 2 fólie na displej, kabel USB-mikroUSB.

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na FiiO X1, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)