Sony NWZ-E384

Společnost Sony není třeba příliš představovat. Jedná se o celosvětovou společnost, která vyrábí špičkovou spotřební elektroniku. Samotná značka Sony sama o sobě vypovídá dost. Sony na našem trhu vystupuje již řadu let, proto jsou její produkty opravdu kvalitní.

S kvalitní výdrží na baterii přichází nový přehrávač hudby a videa Sony NWZ-E384. Ve stylovém těle elegantního provedení se ukrývá především schopnost nepřetržitého přehrávání hudby až 30 hodin bez potřeby dobít baterii. Technologie Clear Audio přináší velmi čistý zvuk, který je věrný původnímu zdroji.

Pokud vás tento model zaujal a zvažujete jeho koupi, zde naleznete informace, kde jej zakoupíte nejlevněji !!!

Fotogalerie produktu
 

Přehrávač je osazen barevným QQVGA (128 x 160 bodů) displejem s úhlopříčkou 1.77″ a s bílým LED podsvícením, díky kterému se dá využít nejen pro přehrávání hudby, ale také pro prohlížení fotek a sledování videa. Veškerá multimediální data se ukládají na interní paměť o kapacitě 8 GB a jejich nahrávání je velmi jednoduché, stačí je po připojení k počítači pouze přetáhnout do přehrávače. Připojení k počítači probíhá pomocí USB mini portu.

 

Sony NWZ-E384 podporuje hudební formáty MP3, WMA (bez DRM), WMV, AAC-LC (bez DRM), L-PCM a obrázkový formát JPEG. Zajisté oceníte integrovaný FM tuner pro poslech Vaší oblíbené rádiové stanice, na výběr máte z 30 stanic. Nechybí také technologie Dynamic Normaliser, která vyvažuje hlasitost mezi jednotlivými skladbami, takže jsou minimalizovány rozdíly v hlasitostech nahrávek a je zajištěn vyvážený zvuk. Přítomný ekvalizér Vám zase umožní vytáhnout nebo potlačit frekvence přesně tak, jak si přejete.

Jednou z jeho předností jsou také malé rozměry 43.4 x 87.7 x 9.9 mm a nízké hmotnost 52 g. Jednoduše jej vložíte do kapsy a nebude Vám na cestách překážet. Můžete usínat anebo se probouzet za zvuků Vaší oblíbené melodie, díky funkci alarmu a časovači vypnutí hudby. Součástí balení je praktický návod, sluchátka a USB kabel. Dále jsou součástí balení sluchátka od společnosti Sony s označením MDR-ZX310.

Pokud vás tento model zaujal a zvažujete jeho koupi, zde naleznete informace, kde jej zakoupíte nejlevněji !!!

VIDEORECENZE

http://youtu.be/5omgsN58o2Y

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Sony NWZ-E384, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť)